Co děláme
Vize

Naše vize staví zjednodušeně řečeno na třech bodech: věříme, že má smysl nabízet televizní produkci, z níž se diváci spíše něco dozvědí, než aby se jen a pouze bavili. Hledáme cestu s pomocí nízkých nákladů, což umožňuje současný vývoj informačních technologií a boom komunit a open source tvorby v globálním měřítku. Pokoušíme se vytyčovat nové směry, na které nejsou tradiční mediální společnosti a velké vydavatelské domy připraveny.

 

Read more...
 
Agentura

Nabízíme televizní výrobní a produkční služby. Jsme připraveni zajistit jednotlivé zakázky na výrobu videa pro nejrůznější účely přes televizní pořady po seriálové bloky určené pro televizní vysílání. Kromě smluvních partnerů máme v agenturním dosahu široký tým umělců a televizních odborníků.

 

Reference

Referenční klienti a zakázky agenturní divize společnosti ALTEMA TV Productions:

Česká národní banka

Více viz: Reference

 
Televizní vysílání
Stěžejním projektem našeho podnikání je televizní vysílání, na kterém pracujeme.

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání ČR udělila 3. listopadu 2009 společnosti ALTEMA TV Productions s.r.o., licenci k provozování televizního vysílání šířeného prostřednictvím kabelových systémů na 12 let; název (označení) programu: ALTEMA; územní rozsah vysílání: kabelové systémy UPC Česká republika, a.s., v katastrálních územích ČR v rozsahu dle registrace sítě.

Více viz též zprávy z tisku: Napsali o nás

Další informace budeme uvolňovat dle pokračování příprav.

 
Reference

Referenční klienti a zakázky agenturní divize společnosti ALTEMA TV Productions:

Česká národní banka 

Seriál krátkých vzdělávacích videí pro širokou veřejnost, který ČNB prezentovala na Dni otevřených dveří 12.června 2010 v Praze a na svých webových stránkách.

Read more...