KDO JSME

Za projektem stojí tým lidí, kteří mají za sebou mnoho let zkušeností ve výzkumu a rozvoji v oblasti multimediálního videa a televizní tvorby. Tým zakladatelů čerpá ze zkušeností v budování internetového portálu iDNES.cz a jeho projektu internetové televize, z budování a stabilizace televize Óčko, z praxe v televizi Nova, ze zakázek na výrobu pořadů pro další televizní společnosti mj.  pro Českou televizi a Slovenskou televizi.

Stanislav Holec Ing. Stanislav Holec - Téměř dvacet let praxe v médiích završené od roku 2002 do roku 2009 pozicí ředitel Multimediální divize vydavatelství MAFRA, odpovědného za iDNES.cz a další internetové aktivity, za TV Óčko, projekt internetové televize iDNES.tv s kontinuálním vysíláním a přípravou jeho rozšíření do kabelových televizních sítí,  projekt bezplatných novin Metropolitní Expres a další. V letech 1999-2002 byl v MAFRA odpovědný za marketing, obchod a management iDNES. Před tím od roku 1990 do roku 1999 byl v ČTK, nejprve jako reportér, domácí i zahraniční zpravodaj, posléze od roku 1994 vedoucí domácí redakce. Zde se mj. koncem 90.let podílel na rozvoji internetu a prvních komunitních webů. Počátky v médiích zažil na přelomu let 1989 a 1990, kdy působil v alternativní agentuře VIA a byl zaměstnán v Lidových novinách. Před tím vystudoval ČVUT v Praze.

Karel RichtrKarel Richtr - Televizní šéfdramaturg, který do startu tohoto projektu realizoval program experimentálního vysílání iDNES.tv. Před tím v letech 2004/2005 působil jako technický ředitel v televizně produkční společnosti U-Turn, a.s. Od roku 2001 do roku 2004 byl vedoucím oddělení informatiky TV Nova.  Tvůrčí potenciál vkládá kromě  televizní a  filmové tvorby také do umělecké fotografie a do hudby. Je vedoucím hudební skupiny El Gaučo.

Pavel PšeidlBc. Pavel Pšeidl - V letech 2005 až 2008 obchodní ředitel televize Óčko. Pod jeho vedením se podařilo televizi Óčko zajistit takové příjmy, že od roku 2006 byla společnost v černých číslech. Schopnost rozjíždět nové projekty předvedl již v reklamní agentuře Fabrika, kterou spoluzakládal v roce 1997 a od roku 2004 byl na pozici výkonného ředitele. Fabrika patří mezi nejúspěšnější výhradně české agentury a v letech 2000 - 2002 byla součástí nadnárodní komunikační skupiny DDB Worldwide. Svá studia završil v roce 1996 na VŠE v Praze.

Josef Otčenášek Ing. Mgr. Josef Otčenášek - Advokát. O roku 2006 do dubna 2009 byl partnerem v Havel & Holásek -  jedné z největších českých advokátních kanceláří. Předtím působil více než devět let v pražské pobočce White & Case, největší mezinárodní kanceláři na českém trhu. Celkem v advokacii pracuje již více než dvanáct let a věnuje se zejména financování, bankovnictví a kapitálovým trhům. Na svém kontě má celou řadu úspěšně dokončených komplexních projektů, mezi které patří např. privatizace České spořitelny, spojení HVB s UniCredit, zastupování investičních bank při první mezinárodní emisi dluhopisů českým státem, financování skupiny Kapsch v souvislosti s implementací systému elektronického mýtného, poradenství bankám v souvislosti s umístěním akcií na českém kapitálovém trhu, jakož i financování akvizic společností v různých odvětvích ekonomiky, včetně oblasti IT/IP a multimédií. Před rokem 2000 se rovněž zabýval problematikou deregulace v oblasti telekomunikací.