VIZE

Naše vize staví zjednodušeně řečeno na třech bodech: věříme, že má smysl nabízet televizní produkci, z níž se diváci spíše něco dozvědí, než aby se jen a pouze bavili. Hledáme cestu s pomocí nízkých nákladů, což umožňuje současný vývoj informačních technologií a boom komunit a open source tvorby v globálním měřítku. Pokoušíme se vytyčovat nové směry, na které nejsou tradiční mediální společnosti a velké vydavatelské domy připraveny.

 

Hledáme smysl

Snažíme se o tvorbu, která má smysl. Ten stavíme na první místo. Neuspokojíme se s prostou zábavou. Věříme, že je tu ohromné množství lidí, které nenaplňuje dominantní mainstreamová nabídka.

Zkoumáme nové technologie

Nové technologie jsou pro nás klíčem k řešení, inspiraci hledáme v globálních komunitách, nalézáme náměty i spolupráci na jiných kontinentech, konkrétně spolupracujeme na tomto on-line projektu např. s tvůrčími studii v Austrálii nebo v Americe.

Náklady držíme dole

Efektivní nízkonákladová produkce je naší unikátní konkurenční výhodou. Již roky se snažíme držet náklady našeho podnikání při zemi. Jako nástroj využíváme globální dostupnosti technologií a on-line služeb.

Pátráme po nových formách

Baví nás vymýšlet nové a objevovat neznámé formy, formáty a cesty. Nebojíme se vykročit proti hlavnímu proudu a zkoušet to, co se mnozí neodváží.